Produkti - Institut Esthederm Latvija
Cellular Water Fondant Cream

Celulārā ūdens krēms

Mitrina, atjauno, atdzīvina Ļoti maiga, patīkama, atsvaidzinoša tekstūra visu ādas tipu komfortam un labsajūtai, arī ļoti sausai ādai. Nekavējoties iesūcas ādā.
 • Intensīvi un ilgstoši mitrina - augu izcelsmes glikomolekula stimulē ādā dabīgi esošo hialuronskābi. Akvaporīni palīdz nogādāt un saglabāt ūdeni dažādos ādas slāņos. Tādējādi mitrināšana tiek nodrošināta visos ādas līmeņos. Āda kļūst maiga un izturīga.
 • Piepilda un atdzīvina – patentētā Celulārā ūdens tehnoloģija, kas ir ādā dabīgi esošā ūdens kopija un galvenais priekšnosacījums ādas jaunības saglabāšanai, uzlabo šūnu vitalitāti. Āda tiek apgādāta ar ūdeni un enerģiju, atjaunota un piepildīta, radot tūlītēju labsajūtu.

 • Rezultāti:
  Āda ir intensīvi mitrināta: +60,1% pēc 2 stundām.* Āda ir aizsargāta no skarbiem ārējās vides apstākļiem un izžūšanas. Samazinās ādas raupjums un velkošā sajūta. Ādas kvalitāte tiek redzami uzlabota. Tā ir gludāka, maigāka un starojošāka. Burvīgā smarža padara šo mitrinošo un atdzīvinošo krēmu vēl patīkamāku lietošanā.
  *Mitruma līmenis izmērīts ar korneometriju 10 brīvprātīgajiem.
  Lietošana:
  Uzklāt visam ķermenim no rīta un/vai vakarā un iemasēt ādā.  Realizācija Tup un Turies