Produkti - Institut Esthederm Latvija


INTENSIVE HYALURONIC EYE CONTOUR
Hialuronskābes serums ādai ap acīm

Ādas stāvoklis / iedarbība: Grumbiņas, smalkās līnijas, tumšie loki, maisiņi zem acīm.

Inovatīvs produkts - pirmais acu serums ar mitrinoši piepildošu iedarbību asaru rievas mazināšanai, izmantojams kā kosmētiska alternatīva hialuronskābes injekcijām šajā zonā. Turklāt vienlaikus tas arī efektīvi novērš mīmikas grumbiņu veidošanos un mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm.

Hialuronskābes acu seruma radīšanā ir izmantota inovatīva patentu un tehnoloģiju kombinācija: trīs dažāda molekulāra svara hialuronskābe, kas intensīvi mitrina un aizpilda grumbas + aktīvu sastāvdaļu ansamblis, kas efektīvi dzēš noguruma pazīmes + īpašs dārgmetāla aplikators, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju.

Seruma sastāvā ietvertā trīs dažāda molekulāra svara hialuronskābe spēj izkļūt cauri ādas raga slānim un iedarboties uz epidermas virsējiem slāņiem. Ādā šīs molekulas piesaista ūdeni, sniedzot intensīvi mitrinošu un piepildošu iedarbību, kas ir būtiski svarīga asaru rievas* mazināšanai un sīko mīmikas grumbiņu novēršanai.

Noguruma pazīmju dzēšanai seruma sastāvā iestrādāta kofeīna, karnozīna un ruskogenīna kombinācija, kas stimulē toksīnu izvadīšanu, uzlabo mikrocirkulāciju, novērš pietūkumu, mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm, kā arī samazina ādas oksidatīvos bojājumus.

Maksimāli efektīvai seruma uzklāšanai acu zonā, iepakojuma tūbiņa aprīkota ar īpašu aplikatoru, kas veidots no dārgmetāla pallādija. Tā inerto un tādējādi drošo īpašību dēļ, šis materiāls tiek plaši izmantots arī medicīnas instrumentu ražošanai. Pallādija aplikātors sniedz patīkamu vēsuma efektu, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju, audu elastību un līdz ar to arī ādas tvirtumu.

* Asaru rieva veidojas, izdilstot zemādas tauku slānim zem acs, kas veido vizuāli redzamu iedobi starp degunu un acs iekšējo kaktiņu, kas ar laiku padziļinās un veidojas rieva. Šīs izmaiņas rada nogurušu, nereti slimīgu izskatu.

Rezultāti:
Stimulē toksīnu izvadīšanu, uzlabo mikrocirkulāciju, novērš pietūkumu, dzēš noguruma pazīmes, mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm, kā arī samazina ādas oksidatīvos bojājumus.

Lietošana:
Izmantojot aplikatoru, nelielu daudzumu seruma uzlikt acs zonā trīs vietās - zem acs, pie acu ārējā kaktiņa un zem uzacs. Ar aplikatora palīdzību virzienā no iekšpuses un ārpusi izlīdziniet serumu, īpašu uzmanību veltot smieklu krunciņām acs ārējā kaktiņā. Atkārtojiet šo pašu darbību acu plakstiņa augšējā daļā virs acu loka, neaizmirstot zonu starp uzacīm.
Izdariet apļveida kustības zem acs virzienā no iekšpuses uz ārpusi, īpašu rūpību pievēršot smieklu krunciņām pie acs ārējā kaktiņa.
INTENSIVE HYALURONIC SERUM
Hialuronskābes serums

Ādas stāvoklis / iedarbība: Grumbiņas, smalkās līnijas, dziļa dehidrācija

HIALURONSKĀBE
Šī molekula ir dabiski atrodama mūsu ķermenī un augstu novērtēta tās izcilo bioloģisko īpašību dēļ. Tā darbojas kā ādas ūdens krātuve, nodrošinot tās jauneklību. Lai sasniegtu maksimālo efektu, Institut Esthederm kombinē trīs hialuronskābes molekulu veidus.

Intensīvi mitrina, redzami samazina grumbiņas un piesķir ādai jauneklīgu starojumu. Ūdens-gēla tekstūra. Viegla un netaukaina sajūta. Tūlītējs komforts sausai un dehidrētai ādai.

 • Intensīvi mitrina un piepilda - lielas molekulmasas hialuronskābes un iekapsulētās hialuronskābes kombinācija saglabā ādas virskārtā ūdeni un izlīdzina dehidrācijas radītās smalkās līnijas un grumbiņas.
 • Izlīdzina grumbiņas - vidējas molekulmalas hialuronskābe stimulē hialuronskābes sintēzi dermā ilgnoturīgam piepildošam efektam.

  Rezultāti:
  Āda ir mitrināta, izlīdzināta, elastīga un starojoša.

  Lietošana:
  Uzklāt uz sejas no rīta un/vai vakarā. Var lietot vienu pašu vai pirms Intensive Hialuronskābes krēma, vai kombinējot ar citiem sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām.
 • INTENSIVE HYALURONIC CREAM
  Hialuronskābes krēms

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Grumbiņas, dehidrācija, oksidatīvais stress

  HIALURONSKĀBE
  Šī molekula ir dabiski atrodama mūsu ķermenī un augstu novērtēta tās izcilo bioloģisko īpašību dēļ. Tā darbojas kā ādas ūdens krātuve, nodrošinot tās jauneklību. Lai sasniegtu maksimālo efektu, Institut Esthederm kombinē trīs hialuronskābes molekulu veidus.

  Mitrina, samazina grumbiņas un smalkās līnijas un aizsargā no ikdienas oksidatīvā stresa (brīvajiem radikāļiem). Maiga un svaiga krēma tekstūra. Samtaina sajūta. Nesatur silikonu.

 • Intensīvi mitrina un piepilda - lielas molekulmasas hialuronskābes un iekapsulētās hialuronskābes kombinācija saglabā ādas virskārtā ūdeni un izlīdzina dehidrācijas radītās smalkās līnijas un grumbiņas.
 • Izlīdzina grumbiņas - vidējas molekulmalas hialuronskābe stimulē hialuronskābes sintēzi dermā ilgnoturīgam piepildošam efektam. Papildus augu izcelsmes gliko molekula saglabā hialuronskābi, kas samazinās līdz ar vecumu.
 • Aizsargā no oksidatīvā stresa - GLOBAL CELLULAR PROTECTION patentētā tehnoloģija neitralizē brīvos radikāļus un aizsargā ādu no fotonovecošanās un nelabvēlīgiem ārējās vides apstākļiem.

  Rezultāti:
  Āda ir ideāli mitrināta un aizsargāta. Tā izskatās piepildīta, izlīdzināta un redzami jaunāka.

  Lietošana:
  Uzklāt uz sejas un kakla no rīta un/vai vakarā. Var lietot vienu pašu vai pēc Intensive Hialuronskābes seruma. Var lietot kombinējot ar ikdienas sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām.
 • INTENSIVE HYALURONIC MASK
  Hialuronskābes maska

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Dziļa dehidrācija, savilkuma sajūta, grumbiņas

  HIALURONSKĀBE
  Šī molekula ir dabiski atrodama mūsu ķermenī un augstu novērtēta tās izcilo bioloģisko īpašību dēļ. Tā darbojas kā ādas ūdens krātuve, nodrošinot tās jauneklību. Lai sasniegtu maksimālo efektu, Institut Esthederm kombinē trīs hialuronskābes molekulu veidus.

  Intensīvi mitrina, izlīdzina smalkās līnijas un grumbiņas un samazina sausas ādas velkošo sajūtu. Kūstoša, nelipīga balzama tekstūra. Tūlītēja SOS palīdzība dehidrētai ādai.

 • Piepilda un sniedz komfortu - lielas molekulmasas hialuronskābes un iekapsulētās hialuronskābes kombinācija saglabā ādas virskārtā ūdeni un izlīdzina dehidrācijas radītās smalkās līnijas un grumbiņas.
 • Samazina grumbiņas - vidējas molekulmalas hialuronskābe stimulē hialuronskābes sintēzi dermā, kompensējot dehidrāciju un atjaunojot ādas tvirtumu un starojumu.

  Rezultāti:
  Āda ir mitrināta, piepildīta, elastīga, jūtas komfortabli un ir redzami atjaunota. Ādas tonis ir svaigs un starojošs.

  Lietošana:
  2-3 reizes nedēļā uzklāt biezā slānī uz sejas un kakla. Atstāt uz 15-20 min, pēc tam noskalot. Var atstāt arī uz visu nakti. Var lietot kombinējot ar ikdienas sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām.
 • INTENSIVE VITAMINE E2 SERUM
  E2 VITAMĪNA SERUMS

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Paaugstināts jutīgums un reaktivitāte. Brīvo radikāļu izraisītais oksidatīvais stress.

  PRO-VITAMĪNS E
  E vitamīns - organisma galvenais antioksidants cīņā ar brīvajiem radikāļiem, kas izraisa foto-novecošanos un iekaisumus, uzbrūkot šūnu membrānām. Tiek samazināta ādas jutība un reaktivitāte. Institut Esthederm ir izveidojis efektīgu "vairogu” pret brīvajiem radikāļiem, apvienojot divas papildinošas un īpaši stabilas formas E vitamīna formas, kas optimizē tā biopieejamību un aizsargājošo efektivitāti.

  Aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem. Nomierina jutīgu ādu. Neatstāj taukainu sajūtu.

 • Pret brīvajiem radikāļiem - cīnās pret brīvo radikāļu (UV stari, cigaretes, piesārņojums, u.c.) izraisīto oksidatīvo stresu un aizsargā šūnu struktūras, lai novērstu priekšlaicīgu novecošanos.
 • Nomierina - neitralizē uzbrukuma avotus (ārējā vide, nogurums, stress, u.tt.), kas izraisa ādas hiperreaktivitāti. Nomierina kairinājumu un mazina ādas jutību.

  Rezultāti:
  Diskomforts ir samazināts, āda tiek nekavējoties nomierināta un mazāk reaktīva. Tā ir izturīgāka, saskaroties ar ārējiem uzbrukumiem.

  Lietošana:
  Uzklāt uz attīrītas sejas un kakla no rīta un/vai vakarā. Var lietot vienu pašu vai pirms citiem INTENSIVE sērijas produktiem, kā arī, kombinējot ar ikdienas sejas kopšanas produktiem, vai pēc estētiskajām procedūrām.
 • INTENSIVE VITAMINE C CREAM
  C vitamīna krēms

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Pigmentācijas plankumi, blāvs sejas tonis, tvirtuma zudums

  C VITAMĪNS
  Spēcīga, organismam nozīmīga bioloģiski aktīva viela, kas tiek augstu novērtēta dēļ tās antioksidējošajām, pretgrumbu un aizsargājošajām īpašībām. Institut Esthederm ir izstrādājusi pilnīgi stabilu C vitamīna koncentrātu ar ilgtermiņa iedarbību pret novecošanās pazīmēm.

  Samazina tumšos pigmentācijas plankumus, atjauno sejas ādas tvirtumu un mirdzumu. Patīkama, krēmīga tekstūra, kas labi iesūcas ādā. Neatstāj taukainu vai lipīgu sajūtu.

 • Samazina pigmentācijas plankumus – regulē pigmentācijas mehānismus, samazina esošos pigmentācijas plankumus, padara ādas toni tīru un vienmērīgu.
 • Atjauno tvirtumu un izlīdzina ādu – stimulē kolagēna šķiedru sintēzi, samazinot grumbas un smalkās līnijas.
 • Aizsargā no brīvajiem radikāļiem – nodrošina šūnu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem, lai novērstu fotonovecošanos.

  Rezultāti:
  Pigmentācijas plankumi ir redzami samazināti, sejas tonis ir daudz vienmērīgāks un starojošāks. Āda ir gluda un izskatās jaunāka.

  Lietošana:
  Uzklāt uz attīrītas sejas un kakla no rīta un/vai vakarā. Var lietot vienu pašu vai kombinējot ar ikdienas sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām.
 • INTENSIVE PROPOLIS SERUM
  Propolisa serums

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Problemātiska āda ar tendenci uz piņņu veidošanos

  PROPOLISS
  Sveķainu vielu maisījums, ko ievāc bites. Tam piemīt spēcīgas attīrošas un nomierinošas īpašības. Institut Esthederm izmanto šo sinerģisko aktīvo vielu kombināciju, lai sniegtu visaptverošu risinājumu problemātiskai ādai, kas tendēta uz piņņu/aknes veidošanos.

  Samazina piņņu un to radīto rētu veidošanos, attīra un nogludina ādas virskārtu mikro līmenī. Maiga un patīkama fluīda tekstūra. Nav taukains un nav sausinošs.

 • Attīra – atbrīvo nosprostotās poras un novērš piņņu veidošanos.
 • Samazina ādas bojājumus – stimulē kolagēna reģenerācijas un veidošanās procesu, lai optimizētu bojātās epidermas atjaunošanos.
 • Nomierina ādu – ierobežo un nomierina ar aknes bojājumiem saistītās ādas reakcijas.

  Rezultāti:
  Āda ir tīrāka, pinnes ir ievērojami samazinātas, sejas tonis ir daudz vienmērīgāks.

  Lietošana:
  Uzklāt uz attīrītas sejas un kakla no rīta un/vai vakarā. Var lietot vienu pašu vai pirms Intensive Propolisa krēma, vai kombinējot ar ikdienas sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām.
 • INTENSIVE PROPOLIS CREAM
  Propolisa krēms

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Problemātiska āda ar tendenci uz piņņu veidošanos

  PROPOLISS
  Sveķainu vielu maisījums, ko ievāc bites. Tam piemīt spēcīgas attīrošas un nomierinošas īpašības. Institut Esthederm izmanto šo sinerģisko aktīvo vielu kombināciju, lai sniegtu visaptverošu risinājumu problemātiskai ādai, kas tendēta uz piņņu/aknes veidošanos.

  Samazina piņņu veidošanos, neitralizē to izraisīto apsārtumu un ikdienā nomierina ādu. Viegla krēmveida tekstūra, patīkama un nav taukaina.

 • Attīra – novērš ādas nosprostojumus, atbrīvo poras, izlīdzina sejas toni.
 • Atbrīvo – stimulē šūnu vielmaiņu un asinsapgādi, lai samazinātu pinnes un novērstu to veidošanos.
 • Nomierina – ierobežo un nomierina ar akni saistītos ādas apsārtumus.

  Rezultāti:
  Āda ir tīrāka, pinnes ir ievērojami samazinātas, sejas tonis ir daudz vienmērīgāks.

  Lietošana:
  Uzklāt uz attīrītas sejas un kakla no rīta un/vai vakarā. Var lietot vienu pašu vai pēc Intensive Propolisa seruma, vai kombinējot ar ikdienas sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām.
 • INTENSIVE SPIRULINA SERUM
  Spirulīnas serums

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Noguruma pazīmes, dzīvīguma un mirdzuma zudums

  SPIRULĪNA
  Šī zilganzaļā mikro aļģe uz zemes eksistē jau 3 miljardus gadu. Spirulīna satur vairāk nekā 220 dzīvībai svarīgas uzturvielas. Institut Esthederm izpētes laboratorijas ir pievērsušās tās unikālajām vitalizējošajām, barojošajām un atjaunojošajām īpašībām, kas nodrošina intensīvu kopšanu nogurušai un dzīvīgumu zaudējušai ādai.

  Uzlabo ādas toni, padarot to dzīvāku un starojošāku, lai mērķtiecīgi radītu mezoterapijai līdzīgu efektu. Ļoti šķidra, netaukaina tekstūra.

 • Dziļi atdzīvina - paātrina šūnu vielmaiņu un uzlabo ādas tonusu, pilnīgumu un elastību.
 • Baro un nostiprina - sniedz nogurušai un nedzīvai ādai visus šūnu vielmaiņai svarīgos elementus, to skaitā, mikroelementus, minerālsāļus un vitamīnus.
 • Atjauno mirdzumu - samazina noguruma un stresa radītās pazīmes, atjauno sejas toni un veselīgo svaigumu.

  Rezultāti:
  Noguruma pazīmes ir redzami samazinātas. Āda izskatās svaiga, vitāla un atjaunota.

  Lietošana:
  Uz sejas un kakla, no rīta un/vai vakarā. Var lietot vienu pašu vai pirms INTENSIVE Spirulīnas krēma, kombinējot ar citiem ikdienas sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām.
 • INTENSIVE SPIRULINA CREAM
  Spirulīnas krēms

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Noguruma pazīmes, dzīvīguma un mirdzuma zudums

  SPIRULĪNA
  Šī zilganzaļā mikro aļģe uz zemes eksistē jau 3 miljardus gadu. Spirulīna satur vairāk nekā 220 dzīvībai svarīgas uzturvielas. Institut Esthederm izpētes laboratorijas ir pievērsušās tās unikālajām vitalizējošajām, barojošajām un atjaunojošajām īpašībām, kas nodrošina intensīvu kopšanu nogurušai un dzīvīgumu zaudējušai ādai.

  Samazina noguruma pazīmes, atjauno un baro ādu, padara to maigu un starojošu, radot mezoterapijai līdzīgu efektu. Ļoti patīkama, bagātīga tekstūra, kas neatstāj taukainu sajūtu.

 • Baro un nostiprina - sniedz nogurušai un nedzīvai ādai visus šūnu vielmaiņai svarīgos elementus, to skaitā, mikroelementus, minerālsāļus un vitamīnus.
 • Reģenerē - palīdz aizkavēt šūnu novecošanos un ādas atslābumu.
 • Atjauno mirdzumu - samazina noguruma un stresa radītās pazīmes, atjauno sejas toni un veselīgo svaigumu.

  Rezultāti:
  Noguruma pazīmes ir redzami samazinātas. Āda izskatās svaiga, vitāla un atjaunota.

  Lietošana:
  Uz sejas un kakla, no rīta un/vai vakarā. Var lietot vienu pašu vai pēc INTENSIVE Spirulīnas seruma, kombinējot ar citiem ikdienas sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām.
 • INTENSIVE AHA PEEL CONCENTRATED SERUM
  Koncentrēts AHA pīlinga serums

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Nelīdzena āda, palielinātas poras, blāvs sejas tonis

  AHA / BHA 12%
  Alpha un Beta hidroksiskābes ir spēcīgas aktīvās vielas, kas rada pīlinga efektu un reģenerē ādu. Institut Esthederm zinātniskajās laborartorijās ir radīts pīlinga koncentrāts ar pienskābi, citronskābi un salicilskābi, kas acīmredzami uzlabo blāvu ādas toni un nevienmērīgu ādas virskārtu, un glikolskābi ar ilgstošu iedarbību, kas paaugstina šo sastāvdaļu efektivitāti, vienlaikus nodrošinot ādas aizsardzības saglabāšanu.

  Izlīdzina un attīra ādas virsmu, samazina poras un plankumus, izlīdzina sejas krāsu, liekot ādai izskatīties jaunākai. Viegla un atsvaidzinoša tekstūra. Zīdaina, samtaini maiga sajūta.

 • Izlīdzina - attīra ādu, samazina pigmentācijas plankumus un virsmas nelīdzenumus.
 • Atjauno mirdzumu - veicina atmirušo šūnu noņemšanu un paātrina epidermas atjaunošanos, lai iegūtu mirdzošu sejas toni.
 • Uzlabo ādas virsmu - sašaurina paplašinātas poras, lai padarītu ādu gludāku un maigāku.

  Rezultāti:
  Āda izskatās jaunāka, gludāka, tās tonis ir vienmērīgāks. Blāva āda iegūst starojumu.

  Lietošana:
  Uz sejas un kakla, no rīta un/vai vakarā. Var lietot kombinējot ar ikdienas sejas kopšanas produktiem vai pēc estētiskajām procedūrām. Uzmanību! Produkta lietošanas laikā izvairieties no atrašanās saulē vai uzklājiet atbilstošu saules aizsargkrēmu. Ja ādai rodas diskomforta sajūta, lietojiet produktu retāk. Izvairieties no kontakta ar acīm. Tikai pieaugušajiem.
 • INTENSIVE AHA PEEL GENTLE SERUM
  Maigs AHA pīlinga serums

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Nelīdzena āda, palielinātas poras, blāvs sejas tonis

  AHA / BHA 5,4%
  Alpha un Beta hidroksiskābes ir spēcīgas aktīvās vielas, kas rada pīlinga efektu un reģenerē ādu. Institut Esthederm zinātniskajās laborartorijās ir radīts maigs pīlings ar ideālu ar pienskābes un salicilskābes koncentrāciju, kas acīmredzami uzlabo blāvu ādas toni un nevienmērīgu ādas virskārtu, un glikolskābi ar ilgstošu iedarbību, kas paaugstina šo sastāvdaļu efektivitāti, vienlaikus nodrošinot labu panesību.

  Attīra ādas virsmu, samazina poras, izlīdzina sejas krāsu. Pienveida, maiga un viegla tekstūra. Neatstāj taukainu sajūtu.

 • Izlīdzina - attīra ādu, samazina pigmentācijas plankumus un virsmas nelīdzenumus.
 • Atjauno mirdzumu - veicina atmirušo šūnu noņemšanu un paātrina epidermas atjaunošanos, lai iegūtu mirdzošu sejas toni.
 • Uzlabo ādas virsmu - sašaurina paplašinātas poras, lai padarītu ādu gludāku un maigāku.

  Rezultāti:
  Dienu pēc dienas negludumi izlīdzinās, āda ir tīrāka, tās tonis ir starojošs.

  Lietošana:
  Uz sejas un kakla, no rīta un/vai vakarā. Var kombinēt ar ikdienas sejas kopšanas produktiem vai pēc estētiskajām procedūrām. Uzmanību! Produkta lietošanas laikā izvairieties no atrašanās saulē vai uzklājiet atbilstošu saules aizsargkrēmu. Ja ādai rodas diskomforta sajūta, lietojiet produktu retāk. Izvairieties no kontakta ar acīm. Tikai pieaugušajiem.
 • INTENSIVE RETINOL OIL SERUM
  Retinola eļļas serums

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Dziļas grumbas, fotonovecošanās

  RETINOLS 0,3%
  Retinolu uzskata par visefektīvāko pretgrumbu molekulu. Institut Esthederm zinātniskajās laboratorijās ir iegūta stabila tā aktīvākā forma seruma veidā: tīrs retinols. Retinola molekulas tiek nekavējoties atbrīvotas ādā un iedarbojas ātri, kas rada intensīvu pretnovecošanās efektu.

  Iedarbojas uz visām grumbām, arī dziļām, padarot ādu tvirtāku un gludāku. Sausas eļļas tekstūra, kas rada maigu, zīdainu sajūtu. Izcilu eļļu kombinācija: limnantes, aprikozes, papirusa. Neatstāj taukainu sajūtu.

 • Samazina dziļās grumbas - stimulē kolagēna un glikozaminoglikānu (dermas pamata makromolekulas) sintēzi, lai novērstu fotonovecošanās pazīmes.

  Rezultāti:
  Dziļās grumbas tiek izlīdzinātas. Āda tiek atjaunota un nogludināta, tā kļūst jauneklīgi starojoša.

  Lietošana:
  Var lietot vienu pašu – vakarā. Ja parādās kairinājums, lieto 1-2 pilienus seruma iejaucot INTENSIVE Retinola krēmā. Var kombinēt ar citiem ikdienas sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām. Uzmanību! Produkta lietošanas laikā izvairieties no atrašanās saulē vai uzklājiet saules aizsargkrēmu ar augstu aizsardzības pakāpi.
 • INTENSIVE RETINOL CREAM
  Retinola krēms

  Ādas stāvoklis / iedarbība: Grumbas, nelīdzena ādas virsma

  RETINOLS
  Retinolu uzskata par visefektīvāko pretgrumbu molekulu. Institut Esthederm zinātniskajās laboratorijās ir izstrādāts stabils retinola prekursors krēma veidā, kas pakāpeniski, nepārtraukti atbrīvojas ādā, nodrošinot ilgtermiņa efektivitāti.

  Izlīdzina ādas tekstūru, samazina grumbas un uzlabo ādas tonusu. Bagātīga, krēmveida, komfortabla tekstūra, kas atstāj samtainu sajūtu.

 • Nogludina - paātrina šūnu atjaunošanos un nostiprina epidermas struktūru, nogludinot ādas virsmu.
 • Izlīdzina grumbas - stimulē kolagēna un glikozaminoglikānu (dermas pamata makromolekulas) sintēzi, lai novērstu novecošanās pazīmes un ādas atslābumu.

  Rezultāti:
  Ādas mikroreljefs tiek izlīdzināts. Grumbas un smalkās līnijas tiek redzami samazinātas. Āda ir maiga un starojoša.

  Lietošana:
  Uz sejas un kakla, no rīta un/vai vakarā. Var lietot vienu pašu vai pēc INTENSIVE Retinola eļļas seruma. Var kombinēt ar citiem ikdienas sejas kopšanas produktiem, kā arī pēc estētiskajām procedūrām. Uzmanību! Produkta lietošanas laikā izvairieties no atrašanās saulē vai uzklājiet saules aizsargkrēmu ar augstu aizsardzības pakāpi.


 • Realizācija Tup un Turies