Produkti - Institut Esthederm Latvija


EXCELLAGE

Excellage produktu līnija sniedz vispusīgu atjaunojošu ādas kopšanu nobriedušai ādai – aktivizē ādas šūnu savstarpējo mijiedarbību un audu spēju saistīties, atjauno ādas dziļāko slāņu blīvumu, nostiprina ādas virskārtas aizsargbarjeru, kā arī būtiski uzlabo apgādi ar barības vielām, atgriež dabisku mirdzumu un veicina apūdeņošanu, pateicoties Celulārajam (šūnu) ūdenim.


Produkti
INTENSIVE

Reizēm Jūsu ādai ar ikdienas kopšanas līdzekļiem vairs nepietiek un ir vajadzīga mērķtiecīgāka, ātrāka un intensīvāka iedarbība. Risinājums – INTENSIVE kolekcijas produkti konkrētu ādas problēmu risināšanai un ādas jaunības saglabāšanai. INTENSIVE kolekcijā ir izvēlētas spēcīgākās aktīvās vielas optimālā koncentrācijā, lai sasniegtu maksimālu, ātru un ilgnoturīgu rezultātu. Pierādīta efektivitāte un patīkama lietošanas pieredze.


Produkti
THE ESSENTIALS

Pamatprodukti

Produktu klāsts, kas nodrošina ādas šūnas ar dienas enerģijas devu, kas nepieciešama svaigai, skaista un veselīgai ādai.


Produkti
OSMOCLEAN

Rūpīga sejas ādas attīrīšana, kas darbojas nevainojamā harmonijā ar ādu. Pateicoties Skin Balance System patentam, āda tiek attīrīta no kaitīgajām baktērijām un ir spējīga aizsargāt sevi pati pret ārējiem kairinājumiem. Piemērota visiem ādas tipiem, pat visjutīgākajai ādai.


Produkti
CELLULAR CONCENTRATE

Celulārais koncentrāts ir fundamentāls un universāls ādas šūnu pārprogrammēšanas serums.


Produkti
HYDRA SYSTEM

Institut Esthederm ir izgudrojis inteliģentu mitrināšanas sistēmu ar Hydra System - jaunās paaudzes mitrinošus ādas kopšanas līdzekļus, kas kontrolē līdzsvaru starp statisko ūdens līmeni un dinamisko ūdens līmeni, lai nodrošinātu optimālu mitrināšanu un Jūsu āda saglabātos jaunavīga.


Produkti
PURE SYSTEM

Taukainai un kombinētai ādai. Koriģē pārmērīgu tauku dziedzeru darbības aktivitāti un līdzsvaro ādu, normalizējot ādu un kontrolējot tās spīdēšanu.


Produkti
PROTECTIVE CARE

Ādas ikdienas kopšana un aizsardzība pret UV stariem un vides piesārņojumu. Stiprina ādas dabiskos aizsargmehānismus, palīdz adaptēties apkārtējā vidē un pasargā no priekšlaicīgas novecošanās.


Produkti
NUTRI SYSTEM

Intensīvi baro, atjauno ādas vitalitāti un saglabā jaunību. Nodrošina ādas komfortu nelabvēlīgos ārējās vides apstākļos.


Produkti
SENSI SYSTEM

Nomierina jutīgu ādu, regulējot faktorus, kuri izraisa iekaisumu. Jutību samazinoša kopšana jutīgai un maigai ādai.


Produkti
DERM REPAIR

Profesionāls ādas arhitekts

Institut Esthederm ir radījis profesionālu ādas arhitektu - Derm Repair. Tas ir unikāls produkts - jaunības saglabāšanas eksperts, kas māca ādai dabīgi pašatjaunoties.


Produkti
ACTIVE REPAIR

Trīskārša dabīga pretgrumbu iedarbība atjaunotai, gludai un starojošai ādai. Tūlītējs efekts un ilgnoturīgi rezultāti.


Produkti
TIME TECHNOLOGY

Time Control System patenta efektivitāte palīdz ādai izmantot savus dabiskos resursus, lai ilgāk saglabātu jaunību un veselīgu mirdzumu.


Produkti
LIFT & REPAIR

Savelkoša un atjaunojoša iedarbība gan uz epidermu, gan dermu - ādas dziļāko slāni. Bioloģiska iedarbība, kas izlīdzina ādas mikroreljefu.


Produkti


Realizācija Tup un Turies