Produkti - Institut Esthederm Latvija


Ādas pienācīgas funkcionēšanas pamatā ir starpšūnu savienojumu sistēma, kas ļauj šūnām mijiedarboties citai ar citu un ar savu vidi. Mazo membrānas olbaltumvielu – koneksīnu – veidotie kanāliņi piedalās apmaiņā, kas regulē šūnu dzīvībai svarīgās funkcijas: elpošanu, apgādi ar barības vielām, aizsardzību, reģenerāciju u.c. Taču, noritot novecošanās procesam, rodas bojājumi koneksīnu darbībā - ādas vitālās funkcijas ir traucētas un rezultātā pastiprinās ādas noslīdēšana, atūdeņošanās un mirdzuma zudums.

EXCELLAGE līnijas sejas kopšanas produkti iepazīstina ar gudro polisaharīdu – biotehnoloģisku cukura atvasinājumu, kas uzlabo sadarbību starp epidermas šūnām, atjauno ādas pamatstruktūru un blīvumu, kā arī koneksīnu sintēzi, palīdzot uzlabot ādas mikroreljefu un stingrību.

EXCELLAGE SERUM

Excellage serums

Ādas stāvoklis / iedarbība: Novājināta, tvirtumu zaudējusi āda, kā arī āda, kurai trūkst mirdzuma un labsajūtas. Visu veidu novecošana – hronoloģiskā, hormonālā un vides izraisītā.

Atjauno ādas mirdzumu un izlīdzina toni. Noturīgi atjauno blīvumu un apgādi ar barības vielām.
 • MIRDZUMS
  Maigi pigmenti ar sapludinošu efektu uzlabo gaismas atstarošanos un optiski izlīdzina ādas mikroreljefu.
 • ŠŪNU MIJIEDARBĪBA
  Gudrais polisaharīds stimulē koneksīnu sintēzi, kas ir būtiski ādas stingrības uzturēšanai un šūnu molekulārai sadarbībai.
 • BLĪVUMS
  REPAIR+ tehnoloģija apvienojumā ar biomimētisku peptīdu nostiprina un dziļi reģenerē ādu.

  LIETOŠANAS PAMĀCĪBA
  1. UZLABO AKTĪVO VIELU IESŪKŠANOS
  Sasildiet plaukstās divas pumpīša devas seruma. Uzlieciet rokas uz katras zonas (vaigiem, pieres un zoda, kakla, dekoltē zonā) uz trīs sekundēm, lai palīdzētu iesūkties.
  2. DRENĀŽA
  Ātri un viegli uzsitiet ar pirkstu galiņiem, sākot no vidus un virzoties uz ārpusi, no pieres līdz dekoltē zonai, 10 sekundes.
  3. STIMULĒ MIKROCIRKULĀCIJU
  Ar abām plaukstām enerģiski un simetriski papliķējiet, saliekot trīs pirkstus kopā, sākot no vidus un virzoties uz ārpusi, no pieres līdz dekoltē zonai, 10 sekundes.


 • Realizācija Tup un Turies