Produkti - Institut Esthederm Latvija


Ādas pienācīgas funkcionēšanas pamatā ir starpšūnu savienojumu sistēma, kas ļauj šūnām mijiedarboties citai ar citu un ar savu vidi. Mazo membrānas olbaltumvielu – koneksīnu – veidotie kanāliņi piedalās apmaiņā, kas regulē šūnu dzīvībai svarīgās funkcijas: elpošanu, apgādi ar barības vielām, aizsardzību, reģenerāciju u.c. Taču, noritot novecošanās procesam, rodas bojājumi koneksīnu darbībā - ādas vitālās funkcijas ir traucētas un rezultātā pastiprinās ādas noslīdēšana, atūdeņošanās un mirdzuma zudums.

EXCELLAGE līnijas sejas kopšanas produkti iepazīstina ar gudro polisaharīdu – biotehnoloģisku cukura atvasinājumu, kas uzlabo sadarbību starp epidermas šūnām, atjauno ādas pamatstruktūru un blīvumu, kā arī koneksīnu sintēzi, palīdzot uzlabot ādas mikroreljefu un stingrību.


EXCELLAGE EYE CARE

Excellage krēms acu zonai

Ādas stāvoklis / iedarbība: Nogurušas acis, noslīdējuši acu plakstiņi, grumbas, pietūkums un tumšie loki.

Apgādā ar barības vielām, uzlabo acu zonas mirdzumu un noturīgi atjauno blīvumu. Samazina pietūkumu, tumšos lokus, noguruma pazīmes.
Aktīvo vielu trio, kas novērš nogurumu, tumšos lokus un pietūkumu, drenē limfātisko sistēmu, stimulē ādas mikrocirkulāciju, novērš oksidāciju un veicina šūnu atjaunošanos:
 • KOFEĪNS
 • RUSKOGENĪNS
 • KARNOZĪNS

  LIETOŠANAS PAMĀCĪBA
  Izmantojot masāžas aplikatoru, uzklājiet no rīta un vakarā, viegli uzspiežot acu zonā. ZAMAK (cinka, alumīnija, vara un magnija sakausējuma) galiņam ir “krio” un tādējādi drenējoša iedarbība.
  1. NOVĒRŠ NOGURUMU
  Paņemiet nelielu daudzumu krēma, izmantojot masāžas aksesuāru, un uzklājiet, sākot no deniņiem, virzienā uz acu iekšējiem kaktiņiem tumšo loku zonā, uzacu lokā. Izlīdziniet ar rādītājpirkstu no iekšējiem stūriem virzienā uz ārējiem stūriem, trīs reizes apakšējos plakstiņus un trīs reizes augšējos plakstiņus.
  2. DRENĀŽA
  Izmantojot speciālo ZAMAK (cinka, alumīnija, vara un magnija sakausējuma) aplikatoru, trīs reizes zem acīm (no asaru kanāliem) un trīs reizes gar uzacu loku iezīmējiet nepārtrauktus lokus.
  3. ATVER ACIS
  Ar īkšķi un rādītājpirkstu paknaibiet uzacu biezākās vietas, tad, nekustinot rādītājpirkstu, dziļi izlīdziniet uzacu lokus ar īkšķi, pēc iespējas spiežot uz augšu. • Realizācija Tup un Turies