Produkti - Institut Esthederm Latvija


Ādas pienācīgas funkcionēšanas pamatā ir starpšūnu savienojumu sistēma, kas ļauj šūnām mijiedarboties citai ar citu un ar savu vidi. Mazo membrānas olbaltumvielu – koneksīnu – veidotie kanāliņi piedalās apmaiņā, kas regulē šūnu dzīvībai svarīgās funkcijas: elpošanu, apgādi ar barības vielām, aizsardzību, reģenerāciju u.c. Taču, noritot novecošanās procesam, rodas bojājumi koneksīnu darbībā - ādas vitālās funkcijas ir traucētas un rezultātā pastiprinās ādas noslīdēšana, atūdeņošanās un mirdzuma zudums.

EXCELLAGE līnijas sejas kopšanas produkti iepazīstina ar gudro polisaharīdu – biotehnoloģisku cukura atvasinājumu, kas uzlabo sadarbību starp epidermas šūnām, atjauno ādas pamatstruktūru un blīvumu, kā arī koneksīnu sintēzi, palīdzot uzlabot ādas mikroreljefu un stingrību.


EXCELLAGE CREAM

Excellage krēms sejai

Ādas stāvoklis / iedarbība: Novājināta, tvirtumu zaudējusi āda, kā arī āda, kurai trūkst mirdzuma un labsajūtas. Visu veidu novecošana – hronoloģiskā, hormonālā un vides izraisītā.

Apgādā ādu ar barības vielām, uzlabo ādas stingrību, izlīdzina mikroreljefu, atgriež mirdzumu un komfortu, atjauno tvirtumu, blīvumu un ādas virskārtas aizsargbarjeru.
 • APGĀDE AR BARĪBAS VIELĀM +
  Krēma sastāvā ir kamēliju eļļa, kas satur omega-3, -6 un -9 taukskābes un apvienota ar vitamīnu PP, krēmam piedod smalku un gludu tekstūra ar samtaina pūdera noslēgumu, kā arī atjauno epidermas jeb ādas virskārtas aizsargbarjeru. Mitrinošo vielu augstā koncentrācija piešķir svaigu, juteklisku sajūtu, kas ir patīkama ādai, kurai trūkst tvirtuma.
 • VISPĀRĒJA IEDARBĪBA
  ŠŪNU MIJIEDARBĪBA: Gudrais polisaharīds stimulē koneksīnu sintēzi, kas ir būtiski ādas uzturēšanai, šūnu molekulārai sadarbībai un stingrībai.
 • BLĪVUMS
  REPAIR+ tehnoloģija apvienojumā ar biomimētisku peptīdu nostiprina un dziļi reģenerē ādu.
 • MIRDZUMS
  Uz augu valsts bāzes radītais (gliko)biopolimērs izlīdzina mikroreljefu.
 • ANTIOKSIDANTA AIZSARDZĪBA:
  Global Cellular Protection patents aizsargā pret fotonovecošanos.

  LIETOŠANAS PAMĀCĪBA
  Uzklājiet uz attīrītas sejas, kakla un dekoltē zonas no rīta un vakarā.
  1. AKTĪVO VIELU IESŪKŠANĀS UZLABOŠANA
  Sasildiet plaukstās nelielu daudzumu krēma un uzlieciet rokas uz katras zonas (vaigiem, pieres un zoda, kakla, dekoltē zonā) uz trīs sekundēm, lai palīdzētu iesūkties.
  2. DRENĀŽA
  Ātri un viegli uzsitiet ar pirkstu galiņiem, sākot no vidus un virzoties uz ārpusi, no pieres līdz dekoltē zonai, 10 sekundes.
  3. MIKROCIRKULĀCIJAS STIMULĒŠANA
  Ar abām plaukstām enerģiski un simetriski papliķējiet, saliekot trīs pirkstus kopā, sākot no vidus un virzoties uz ārpusi, no pieres līdz dekoltē zonai, 10 sekundes. • Realizācija Tup un Turies