Procedūras - Institut Esthederm Latvija
PROCEDŪRAS

Institut Esthederm piedāvā īpašu ādas kopšanu, kas dabīgi saglabā ādas jaunības potenciālu, respektējot to kā unikālu ekosistēmu. Institut Esthederm skaistumkopšanas procedūras, pirmkārt, balstās uz produktu sastāviem ar zinātniski pierādītu iedarbību. To efektivitāti garantē Institut Esthederm profesionālās zināšanas par ādā dabiski noritošajiem procesiem. Kombinācijā ar mūsu ekskluzīvajām manuālajām procedūrām, tiek panākts tūlītējs un ilgnoturīgs rezultāts.

Institut Esthederm apmācību centrā sertificētiem sejas ādas kopšanas speciālistiem piedāvājam bezmaksas apmācības, kuru laikā apgūt Esthederm procedūras, iepazīties ar profesionālo kosmētiku un uzzināt, kā papildināt savu pakalpojumu klāstu ar mūsu klientu iecienītajām un augsti vērtētajām procedūrām. Sīkāk par apmācībām lūdzam interesēties pa tālruni 25657714 vai e-pastu: info@esthederm.lv

SEJAS ĀDAS LĪDZSVARU ATJAUNOJOŠAS PROCEDŪRAS

Trīs unikālas sejas ādas kopšanas procedūras ar mērķi izlīdzsvarot organisma vajadzības un enerģiju, vienlaikus kompensējot ādas darbības traucējumus. Tā kā līdzsvaru zaudējusi āda ātrāk noveco, līdzsvara procedūras no jauna apmāca ādu un kompensē tās darbības traucējumus. Tiklīdz līdzsvars ir atjaunots, āda saglabā savu jaunības potenciālu. Procedūras sniedz personalizētu līdzsvarojošu iedarbību, kas novērš novecošanu, vienlaikus izbaudot relaksējošu mirkli. Šīm procedūrām īpaši raksturīgi iespaidīgi rezultāti jau pēc vienas procedūras.


HYDRA DEFENSE procedūra
Veicina dziļo apūdeņošanu, atsvaidzina ādu un novērš pilsētvides stresa izraisīto paātrināto novecošanās procesu.
Ilgums: 1 st. Cena: 48 €

HYDRA PROCEDŪRA
INTENSĪVA MITRINĀŠANA

Procedūra no jauna uzpilda ādu ar ūdeni, kas ir jaunības avots. Tūlītējs tvirtuma efekts. Ādā uzreiz un intensīvi tiek atjaunots apūdeņošanas līmenis, tā kļūst tvirta, mirdzoša un jūtas labi.
Āda uzreiz un noturīgi izjūt atvieglojumu. Grumbas un smalkās līnijas tiek aizpildītas no iekšpuses.
Ilgums: 1 st. Cena: 45 EUR

SENSI PROCEDŪRA
JUTĪGAS ĀDAS NOMIERINĀŠANAI

Neitralizē iekaisuma faktorus, kas izraisa novecošanu. Āda tiek uzreiz nomierināta un labāk aizsargāta, lai efektīvāk cīnītos pret stresiem, kas izraisa ādas priekšlaicīgu novecošanu.
Ilgums: 1 st. Cena: 45 EUR

PURE PROCEDŪRA
MAZINA IEKAISUMUS, NOVĒRŠ SPĪDUMU UN SAVELK PORAS

Āda ir attīrīta, un izsitumi mazinās. Āda ir redzami tīrāka, sejas krāsa izlīdzināta, poras ir savilktas, un sejas krāsa ir gaišāka.
Ilgums: 1 st. Cena: 45 EUR
INTENSĪVAS, MĒRĶTIECĪGAS KOPŠANAS PROCEDŪRAS

Trīs intensīvas dažādas ādas kopšanas procedūras, kas paredzētas dažādiem akūtas ādas disfunkciju gadījumiem – ar hialuronskābi, spirulīnu vai vitamīnu E. Procedūrām piemīt spēcīgs atjaunojošs un reģenerējošs efekts. Procedūrās tiek izmantots augļskābju pīlings un karboksiterapija, kuras laikā notiek audu mikro cirkulācijas uzlabošanās, oksigenēšanas un detoksifikācijas iedarbība. Atbilstoši ādas vajadzībām procedūru noslēgumā tiek nodrošināta dziļa mitrināšana, ādas vitalitātes atjaunošana vai ādas reaktivitātes mazināšana. Procedūru rezultātā tiek panākts dziedējošs ādas kopjošais efekts, tiek novērstas disfunkcijas un paaugstināts ādas tonuss.

INTENSĪVA HIALURONSKĀBES PROCEDŪRA
IZTEIKTI DEHIDRĒTAI ĀDAI

Unikāls Hialuronskābes komplekss, kas spēj iekļūt dziļi ādā un piesātināt to ar mitrumu, paaugstinot audu blīvumu. Āda ir intensīvi mitrināta, mirdzoša un elastīga. Rieviņas un grumbas ir izlīdzinātas un piepildītas.
Ilgums: 1 st. Cena: 55 EUR

INTENSĪVA SPIRULĪNAS PROCEDŪRA
ATJAUNOJOŠA PROCEDŪRA NOGURUŠAI ĀDAI

Tūlītējs risinājums nogurušai, dzīvīguma enerģiju zaudējušai ādai. Tiek panākta dziļa atjaunošana un ādas audu nostiprināšana. Veicina ādas bioloģiskās funkcijas un aktivizē metabolismu. Āda ir daudz elastīgāka un mirdz no veselības.
Ilgums: 1 st. Cena: 55 EUR

INTENSĪVA PĪLINGA PROCEDŪRA
TŪLĪTĒJAI ĀDAS ATJAUNOŠANAI, NOSTIPRINĀŠANAI UN NOMIERINĀŠANAI

Āda ir attīrīta, un bojājumi ir mazinājušies. Ādas mikrovirsma ir līdzenāka no dienas dienā. Ādas tekstūra kļūst smalkāka. Sejas āda ir vienmērīgāka.
Ilgums: 1 st. Cena: 55 EUR

ILGTSPĒJĪGAS JAUNĪBAS PROCEDŪRAS

ACTIVE REPAIR PROCEDŪRA
VISPĀRĒJAI ĀDAS KVALITĀTES UZLABOŠANAI

Procedūra stimulē ādas dziedināšanu ar mērķi samazināt grumbas un smalkās līnijas un dziļi nostiprināt ādas atbalsta struktūru. Šo procedūru iesakām mīmikas līniju izlīdzināšanai, mirdzumam un detoksikācijai. Limfodrenāžas masāža apvienojumā ar dziļas iedarbības produktiem manāmi samazina tūsku, mīmikas līnijas un sniedz dziļas relaksācijas mirkļus. Āda ir dziļi atjaunota, svaiga, atpūtusies un mirdzoša. Noguruma pazīmes ir izgaisušas.
Ilgums: 1,5 st. Cena: 60 EUR

ESTHE-LIFT PROCEDŪRA
SEJAS OVĀLA NOSTIPRINĀŠANAI, GRUMBU IZLĪDZINĀŠANAI

Esthe-lift procedūra stimulē dažādus sejas muskuļus, kas ir noslīdējuši, lai uzsvērtu un no jauna iezīmētu sejas kontūru. Tā iedarbojas uz ādas audiem un aktivizē mikrocirkulāciju. Procedūra ietver dabisku sejas ovāla nostiprināšanu ar manuālā liftinga metodēm, kas efektivitātē līdzinās plastiskajai ķirurģijai. Precedūras rezultātā sejas kontūra tiek no jauna iezīmēta, āda kļūst tvirta un savilkta, grumbas un smalkās līnijas ir izlīdzinātas.
Lai arī rezultāti ir redzami jau pēc pirmās procedūras, ilgnoturīgam efektam iesakām četrus seansus.
Ilgums: 1,5 st. Cena: 70 EUR

GLOBAL YOUTH – VISAPTVEROŠA JAUNĪBAS PROCEDŪRA
DZIĻĀM GRUMBĀM, SEJAS ĀDAS BLĪVUMA UN STINGRĪBAS ZUDUMA GADĪJUMĀ

Global youth procedūra atjauno ādu, lai tā darbotos kā jaunībā un kompensētu hormonālās nepietiekamības ietekmi uz ādu, tā ir reģenerējoša, izcili nomierinoša, blīvumu un stingrību atjaunojoša procedūra. Šīs holistiskās procedūras laikā tiek veikta vēdera masāža, tādējādi aktivizējot metabolisma procesus ķermenī un veicinot procedūrā izmantoto īpaši aktīvo produktu efektīvāku iedarbību. Stimulējot sejas un roku ādu ar dermo roleri, tiek panākta visaptveroša ādas atjaunošanās.
Ādas struktūra tiek nostiprināta, āda ir tvirta un labi redzamās grumbas samazinās. Atjaunojas ādas labsajūta un mirdzums.
Ilgums: 1,5 st. Cena: 95 EUR

DETOX PROCEDŪRA

Dažādās sezonās mūsu ķermeņa un ādas vajadzības ir atšķirīgas. Tāpēc Institut Esthederm piedāvā unikālas sezonālās procedūras, kas pielāgotas ādas īpašajām vajadzībām dažādos gadalaikos.

Īpašā pavasara/vasaras sezonas procedūra - atvēsinoša putu maska DETOX.
Rekomendējam: no aprīļa līdz septembrim.
Ilgums: 1 st. Cena: 50 EUR

ĀDA PAVASARĪ:
Pavasaris ir dabas atmodas, plaukšanas un ziedēšanas laiks. Arī mūsu organisms šajā periodā tiek izskalots un attīrīts. Šis ir periods, kad ādā var atklāties nepilnības - pārmērīgs jutīgums, taukainība, elasības trūkums, blāvs sejas tonis un citas. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvadīt no ādas ziemas laikā uzkrājušos toksīnus, atjaunot ādas līdzsvaru un sagatavot to vasaras atnākšanai.

ĀDAS VAJADZĪBAS:
Detoksikācija, reģenerācija, dziedēšana: ziemas periodā novājinātai ādai trūkst enerģijas un dzīvīguma, tā var būt arī nogurusi un zaudējusi tvirtumu tajā uzkrājušos toksīnu dēļ.
Adaptācija un aktivizācija: ādas dabisko aizsargspēju stimulācija, gatavojoties vasarai un pakāpeniski pieaugošajai saules agresīvajai iedarbībai.
Līdzsvara atjaunošana: saudzīga ādas dabiskā līdzsvara atjaunošana katras sezonas maiņas laikā (ziemas, pavasara un vasaras beigās).

REZULTĀTS:
Enerģijas atjaunošana, vielmaiņas un sejas toņa uzlabošana, noguruma pazīmju novēršana, tvirtums, mirdzums, vitalitāte.

COCOON PROCEDŪRA

Dažādās sezonās mūsu ķermeņa un ādas vajadzības ir atšķirīgas. Tāpēc Institut Esthederm piedāvā unikālas sezonālās procedūras, kas pielāgotas ādas īpašajām vajadzībām dažādos gadalaikos.

Īpašā rudens/ziemas sezonas procedūra – COCOON sildoša barojošā maska.
Rekomendējam: no oktobra līdz martam.
Ilgums: 1 st. Cena: 50 EUR

Jaunākās paaudzes sildoša barojošā un nomierinošā maska tiek uzklāta karsta. Tā dabiski pielāgojas ādas temperatūrai un saglabā siltumu līdzīgi kokonam.
Maska ir ideāli piemērota ādas vajadzībām rudens/ziemas sezonā: nepieciešamībai pabarot un reģenerēt ādu, lai kompensētu tās lēnāko apūdeņošanu (izmaiņas mikrocirkulācijā), un labsajūtas nepieciešamībai, lai atjaunotu novājināto aizsargfunkciju.
COCOON maskas sastāvā ir kaviārs, kas satur visas nepieciešamās aktīvās vielas (to skaitā vitelīnu), lai saglabātu jauneklīgu ādas izskatu, veicinot kolagēna ražošanu un audu reģenerāciju.

ĀDA ZIEMĀ:
Ziemā āda ir bieži pakļauta ekstremāliem klimatiskiem apstākļiem: aukstums, vēji, sniegs, centrālā apkure, ko vēl pastiprina saules gaismas trūkums.
Organisms darbojas enerģijas taupīšanas režīmā, savukārt mikrocirkulācija ādā palēninās par labu dzīvībai svarīgiem orgāniem.
Āda kļūst sausa, atklājot jutīgumu un vājumu.

ĀDAS VAJADZĪBAS:
Barošana: ādas lipīdu zudums un izmaiņas ādas aizsargbarjeras funkcijā.
Nostiprināšana: ādas pastiprinātā jutība pret ikdienas agresīvajiem faktoriem.
Saglabāšana: mazāks kopējais enerģijas līmenis šūnās un toksīnu uzkrāšanās.

REZULTĀTS:
COCOON procedūra dziedinās, baros un atdzīvinās ādu, palielinās tās aizsargspējas un ļaus atgūt labsajūtu, enerģiju un mirdzumu.

Dalies


Realizācija Tup un Turies