Institut Esthederm Latvija

Institut Esthederm prezentē EXCELLAGE produktu līniju ādas jaunības saglabāšanai

21marts2019foto0001.jpgFranču zīmola Institut Esthederm Paris laboratorijā radīti ekobioloģijas pieejā balstīti atjaunojoši kopšanas produkti nobriedušai ādai. Tie ādai rada vislabākos iespējamos darbības apstākļus un piemēroti sievietēm, kuras vēlas dzīvot harmonijā ar savu vecumu un meklē noturīgus skaistumkopšanas risinājumus. Jaunās produktu līnijas EXCELLAGE pamatā ir šūnu mijiedarbības pētījumi ādas jaunības saglabāšanai, piedāvājot līdzekļus, kuri intensīvi pabaros ādu, ļaus atgūt tvirtumu, aktivizējot ādas šūnu savstarpējo mijiedarbību un audu spēju saistīties, kā arī atjaunot ādas dziļāko slāņu blīvumu.


 

Jaunajā EXCELLAGE produktu līnijā apvienotas modernās tehnoloģijas un jutekliskas, izsmalcinātas tekstūras, lai piepildītu izvirzīto mērķi - palīdzēt ikvienai sievietei jebkurā vecumā justies kā visskaistākajā vecumā. Tādēļ darba procesā bija iesaistīti ne tikai pieredzējuši ādas kopšanas eksperti, bet arī sievietes, kurām ir svarīgi iegūt dabisku, noturīgu skaistumu un tvirtu, barotu un starojošu ādu – ieskatu produktu radīšanas procesā atklāj Aurelī Giū (Aurelie Guyoux) NAOS grupas zinātniskā direktore, atklājot, kā tieši ādu ietekmēs jaunie zinātniskie atklājumi:

 

"EXCELLAGE produktu tapšanā iesaistītā zinātne koncentrējās uz ādas šūnu savstarpējo mijiedarbību, kam ir būtiska nozīme ādas veselības uzturēšanā. Nevainojamu starpšūnu komunikāciju un sadarbību ādā nodrošina koneksīni – specifisku membrānas olbaltumvielu veidotie kanāliņi. Diemžēl ar laiku koneksīnu skaits samazinās, ādas vitālās funkcijas ir traucētas un rezultātā samazinās ādas blīvums, pastiprinās ādas noslīdēšana, atūdeņošanās un mirdzuma zudums. Institut Esthederm piedāvātais risinājums, kas ir visu EXCELLAGE produktu sastāvā, ir inovatīva aktīvā viela - gudrais polisaharīds. Tas ir cukura atvasinājums, kas iedarbojas tieši uz koneksīniem un spēj atjaunot tādu pašu starpšūnu mijiedarbību, kāda tai piemita jaunībā."

 

Jaunā EXCELLAGE ādas kopšanas līnija piedāvā trīs produktus – serumu, sejas krēmu un krēmu acu zonai. Šie atjaunojošie līdzekļi piemēroti ādai, kuru skārusi hronoloģiska, hormonāla vai vides izraisīta novecošanās. EXCELLAGE līnijas produkti un to jaunās uzklāšanas metodes ādai laika gaitā sniedz ilgnoturīgu kopšanu: intensīvi un noturīgi apgādā ar barības vielām, uzlabo ādas reģenerāciju un atjauno mirdzumu, uzlabo sadarbību starp epidermas šūnām, kā arī uzlabo ādas mikroreljefu un tvirtumu.

 

EXCELLAGE - SERUM - SHADOW.jpgEXCELLAGE serums piemērots lietošanai kursa veidā, lai intensīvi atjaunotu ādas mirdzumu un izlīdzinātu toni, kā arī noturīgi atjaunotu ādas blīvumu un apgādi ar barības vielām. Serums satur maigus pigmentus ar sapludinošu efektu, kas uzlabo gaismas atstarošanos un optiski izlīdzina ādas mikroreljefu. Gudrais polisaharīds stimulē koneksīnu sintēzi, kas ir būtiski ādas uzturēšanai, šūnu molekulārai sadarbībai un stingrībai. Savukārt REPAIR+ tehnoloģija apvienojumā ar biomimētisku peptīdu nostiprina un dziļi reģenerē ādu.

 

EXCELLAGE - CREAM.jpgEXCELLAGE sejas krēms lieliski piemērots ikdienas lietošanai, lai apgādātu ādu ar barības vielām, uzlabotu ādas stingrību, izlīdzinātu mikroreljefu, atgrieztu mirdzumu un komfortu, kā arī atjaunotu tvirtumu un blīvumu. Krēma sastāvā ir kamēliju eļļa, kas satur omega -3, -6 un -9 taukskābes, un apvienojumā ar PP vitamīnu tā piedod smalku un gludu tekstūru ar samtaina pūdera noslēgumu, kā arī atjauno epidermas jeb ādas virskārtas aizsargbarjeru. Mitrinošo vielu augstā koncentrācija piešķir svaigu, juteklisku sajūtu, kas ir patīkama ādai, kurai trūkst tvirtuma. Gudrais polisaharīds stimulē koneksīnu sintēzi, kas ir būtiski ādas uzturēšanai, šūnu molekulārai sadarbībai un stingrībai. REPAIR+ tehnoloģija apvienojumā ar biomimētisku peptīdu nostiprina un dziļi reģenerē ādu. Savukārt Global Cellular Protection patents ar antioksidantu formulu aizsargā pret fotonovecošanos.

 


EXCELLAGE- EYE CONTOUR.jpgEXCELLAGE krēms acu zonai
rūpēsies par šīs delikātas zonas labsajūtu, lai ik dienas apgādātu to ar barības vielām, uzlabotu acu zonas mirdzumu un noturīgi atjaunotu blīvumu. Krēms samazina pietūkumu, tumšos lokus un noguruma pazīmes – to nodrošina krēma sastāvā esošais aktīvo vielu trio (kofeīns, ruskogenīns un karnozīns), kas efektīvi drenē limfātisko sistēmu, stimulē ādas mikrocirkulāciju, novērš oksidāciju un veicina šūnu atjaunošanos. Papildu drenējošu iedarbību ar "krio" efektu un iedarbīgu masāžu sniegs krēmam pievienotais īpašais ZAMAK (cinka, alumīnija, vara un magnija sakausējuma) masāžas aplikators.

 

Jaunie EXCELLAGE līnijas produkti jau šobrīd ir pieejami Institut Esthederm salonā Berga Bazārā un tirdzniecības vietās nonāks aprīlī un tāpat, kā citus INSTITUT ESTHEDERM produktus, Latvijā tos varēs iegādāties u/v Stockmann, lielākajās BENU aptiekās, Europaptiekās, Mēness aptiekās un Apotheka aptiekās, kā arī pie kosmetologiem un neatkarīgajās aptiekās visā Latvijā.Piesakies jaunumiemRealizācija Tup un Turies