Institut Esthederm Latvija

Institut Esthederm prezentē EXCELLAGE produktu līniju ādas jaunības saglabāšanai

21marts2019foto0001.jpgFranču zīmola Institut Esthederm Paris laboratorijā radīti ekobioloģijas pieejā balstīti atjaunojoši kopšanas produkti nobriedušai ādai. Tie ādai rada vislabākos iespējamos darbības apstākļus un piemēroti sievietēm, kuras vēlas dzīvot harmonijā ar savu vecumu un meklē noturīgus skaistumkopšanas risinājumus. Jaunās produktu līnijas EXCELLAGE pamatā ir šūnu mijiedarbības pētījumi ādas jaunības saglabāšanai, piedāvājot līdzekļus, kuri intensīvi pabaros ādu, ļaus atgūt tvirtumu, aktivizējot ādas šūnu savstarpējo mijiedarbību un audu spēju saistīties, kā arī atjaunot ādas dziļāko slāņu blīvumu.lasīt tālāk →


Zibenspiedāvājums - dāvinām Retinola eļļu - efektīvāko pretgrumbu līdzekli!

retinol_serums_krems.jpgSteidzam ziņot par īpaši izdevīgu zibenspiedāvājumu mūsu uzticīgajām lasītājām. Tikai Institut Esthederm salonā  Berga Bazārā, pērkot Retinola krēmu, dāvanā saņemsiet Retinola eļļas serumu.

Retinola eļļas serums

Retinolu uzskata par visefektīvāko pretgrumbu molekulu. Institut Esthederm zinātniskajās laboratorijās ir iegūta stabila tā aktīvākā forma seruma veidā: tīrs retinols. Retinola molekulas tiek nekavējoties atbrīvotas ādā un iedarbojas ātri, kas rada intensīvu pretnovecošanās efektu. Iedarbojas uz visām grumbām, arī dziļām, padarot ādu tvirtāku un gludāku. Serumam ir sausas eļļas tekstūra, kas rada maigu, zīdainu sajūtu.lasīt tālāk →


Institut Esthederm Celulārais ūdens plūc laurus Latvijas un pasaules kosmētikas topos

Cel_ud_balvas.pngFrancijas selektīvās kosmētikas zīmols Institut Esthederm Paris 2018.gada sākumā prezentēja jaunu Celulārā ūdens izsmidzinātāju ar hialuronskābi – EAU CELLULAIRE MIST. Jau pavisam drīz pēc parādīšanās tirdzniecības vietās šis izsmidzināmais ādas mitrinātājs iekaroja dāmu un arī kungu sirdis un tā popularitāte auga augumā. Par Institut Esthederm Celulārā ūdens lieliskajām ādu mitrinošajām un kopjošajām īpašībām liecina ne tikai pieaugošais pieprasījums un neskaitāmās atsauksmes no cilvēkiem, kuriem šis līdzeklis kļuvis par neatņemu ikdienas skaistumkopšanas rituāla sastāvdaļu, bet arī saņemtie apbalvojumi no populārāko Latvijas sieviešu žurnālu kosmētikas topiem.lasīt tālāk →


Institut Esthederm jaunums: Hialuronskābes acu serums – alternatīva injekcijām


STILL LIFE INTENSIVE HYALURONIC Eye Contour 2018 (1).jpgZīmola Institut Esthederm klientu vidū tik ļoti iecienīto INTENSIVE līnijas Hialuronskābes produktu klāstu papildina jaunums – intensīvas iedarbības Hialuronskābes serums ādai ap acīm. Tas ir inovatīvs produkts - pirmais acu serums ar mitrinoši piepildošu iedarbību asaru rievas mazināšanai, izmantojams kā kosmētiska alternatīva hialuronskābes injekcijām šajā zonā. Turklāt vienlaikus tas arī efektīvi novērš mīmikas grumbiņu veidošanos un mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm.


Hialuronskābes acu seruma radīšanā ir izmantota inovatīva patentu un tehnoloģiju kombinācija: dažādas molekulāras formas hialuronskābe, kas intensīvi mitrina un aizpilda grumbas + aktīvu sastāvdaļu ansamblis, kas efektīvi dzēš noguruma pazīmes + īpašs dārgmetāla aplikators, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju.

 lasīt tālāk →


Esthederm prezentē jauno Celulāro ūdeni ar hialuronskābi


CELLULAR WATER STILL LIFE VISUAL (1).jpgInstitut Esthederm Paris prezentē jaunu Celulārā ūdens izsmidzinātāju ar hialuronskābi – EAU CELLULAIRE MIST. Jaunā patentētā Celulārā ūdens izsmidzinātāja formula satur mikroelementus, biomimētiskus (bioloģiski saderīgus ar ādu) peptīdus un maza molekulārā svara hialuronskābi. Tā iedarbība pielīdzināma serumam, kas dabīgi uzlabo ādas pašatjaunošanos, aizkavē novecošanās procesus ādā, kā arī būtiski pastiprinot pārējo kosmētisko līdzekļu iedarbību. Cena Esthederm salonā Berga Bazārā Marijas ielā 13: 100 ml flakons - 19 EUR, 200 ml flakons - 29 EUR.

 

Jaunā celulārā ūdens efektivitāte slēpjas tieši tā sastāvā esošās mazā svara hialuronskābes molekulās, kas atšķirībā no skaistumkopšanas nozarē tik plaši sastopamās hialuronskābes ar lielu molekulāro svaru, spēj izkļūt cauri ādas raga slānim un iedarboties uz epidermas virsējiem slāņiem. Ādā šīs molekulas piesaista ūdeni, tādejādi palīdzot atjaunot ādas aizsargbarjeru un aizsardzības mehānismus.

 lasīt tālāk →Piesakies jaunumiemRealizācija Tup un Turies