Institut Esthederm Latvija

Institut Esthederm produkti ieguvuši trīs Cosmopolitan Beauty Awards balvas

20171205_103157.jpgSvinīgi draudzīgā @sosmopolitan.lv Beauty Awards pasniegšanas ceremonijā 4.decembrī Institut Esthederm saņēma 3 godalgas selektīvās kosmētikas kategorijā:

🏆 Hialuronskābes maska no Intensive sērijas saņēma Labākās maskas titulu,

🏆 Propolisa serumam no Intesive sērijas tika piešķirts labākā pretiekaisuma līdzekļa gods,

🏆 Cellular Water Fondant Creme ieguva labākā ķermeņa krēma balvu.

 

 


 

 

 

Grima māksliniece Zane Ellere par Propolisa serumu saka: “Patīkams propolisa aromāts, kas jau savā būtībā liek domāt par dziedinošām īpašībām. Jauks un parocīgs iepakojums ar pipeti. Fluīdam ir maiga, patīkama tekstūra, kas nomierina sejas ādu. Šo produktu gribētos lietot ilglaicīgi, lai rezultāts būtu ievērojamāks, jo serums lieliski attīra ādu un mazina bojājumus”.

 

“Ērti, ka maska lietojama divos veidos: paturot 15 – 20 minūtes un notīrot vai atstājot to uz nakti. Patīkama krēmveida struktūra, jauks aromāts. Sniedz tūlītēju mitrinātas ādas sajūtu. Lietojama pat vairākas reizes nedēļā, jo hialuronskābes ādai nevar būt par daudz!” tā par Hialuronskābes masku no Intensive sērijas saka Lāzerplastikas klīnikas dermatoloģe Anna Bērziņa.

“Patīkama, viegla tekstūra un aromāts. Mitrinātas ādas sajūta pēc lietošanas. Ērti lietojams īsi pirms apģērba uzvilkšanas, jo ātri iesūcas ādā. Sastāvā glicerīns, E vitamīns, brūno aļģu ekstrakts,” tā par Celulārā ūdens krēmu saka Lāzerplastikas klīnikas dermatoloģe Anna Bērziņa.

INTENSIVE SERUM PROPOLIS 30ML V621001_1000.JPG INTENSIVE MASK HYALURONIC 75ml V611201_1000.JPG Cellular Water Fondant Cream 200 ml V372200_1000.jpg