Institut Esthederm Latvija

Esthederm janvārī dāvina godalgoto Hialuronskābes acu serumu

Janvārī dāvināsim Hialuronskābes acu serumu divu produktu pirkumam no Intensive līnijas. Institut Esthederm Hialuronskābes acu serums guvis atzinību vairāku Latvijā populāru žurnālu rīkotajos kosmētikas gada topos. Šo produktu par labāko acu krēmu atzinuši gan žurnāla L'Officiel ekspertu žūrija, gan žurnāla Ievas lasītājas. Izmantojiet izdevību un iegādājoties kādu no Intensive sērijas serumiem un krēmiem, saņemiet dāvanā rūpes par jutīgo un maigu acu zonas ādu.

lasīt tālāk →


Esthederm produkti saņem LOfficiel Beauty Awards atzinību

WhatsApp Image 2018-11-30 at 13.54.27.jpegLOfficiel Beauty Awards žūrija par labāko izsmidzināmo sejas ūdeni selektīvās kosmētikas kategorijā atzinusi Institut Esthederm izsmidzināmo celulāro ūdeni ar hialuronskābi, savukārt Intensive līnijas Hialuronskābes acu serums ieguvis labākā acu krēma titulu selektīvās kosmētikas kategorijā.


Līdz ar to ar prieku varam teikt, ka mūsu šī gada jaunumiem - Celulārā ūdens izsmidzinātājam ar hialuronskābi šī ir jau 3.balva, to par labāko produktu savā kategorijā atzina gan Ievas lasītāji, gan žurnāla Lillit  Beauty Awards žūrija. Arī hialuronskābes acu serumam šī ir jau otrā balva kā labākajam produktam. Arī žurnāla Ieva lasītājas šo vērtējušas kā labāko no šī gada acu krēmiem.


lasīt tālāk →


Lillit Beauty Awards apbalvo Esthederm produktus

Lillit.jpgŠī gada oktobrī viens no Latvijā populārākajiem sieviešu glancētajiem izdevumiem Lilit rīkoja LILIT BEAUTY AWARDS, kurā apbalvoja 

izcilākos skaistumkopšanas industrijas pārstāvjus. Mēs esam priecīgi, ka arī divi no Esthederm produktiem saņēma Lillit balvas:lasīt tālāk →


Institut Esthederm jaunums: Hialuronskābes acu serums – alternatīva injekcijām


STILL LIFE INTENSIVE HYALURONIC Eye Contour 2018 (1).jpgZīmola Institut Esthederm klientu vidū tik ļoti iecienīto INTENSIVE līnijas Hialuronskābes produktu klāstu papildina jaunums – intensīvas iedarbības Hialuronskābes serums ādai ap acīm. Tas ir inovatīvs produkts - pirmais acu serums ar mitrinoši piepildošu iedarbību asaru rievas mazināšanai, izmantojams kā kosmētiska alternatīva hialuronskābes injekcijām šajā zonā. Turklāt vienlaikus tas arī efektīvi novērš mīmikas grumbiņu veidošanos un mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm.


Hialuronskābes acu seruma radīšanā ir izmantota inovatīva patentu un tehnoloģiju kombinācija: dažādas molekulāras formas hialuronskābe, kas intensīvi mitrina un aizpilda grumbas + aktīvu sastāvdaļu ansamblis, kas efektīvi dzēš noguruma pazīmes + īpašs dārgmetāla aplikators, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju.

 lasīt tālāk →


Esthederm prezentē jauno Celulāro ūdeni ar hialuronskābi


CELLULAR WATER STILL LIFE VISUAL (1).jpgInstitut Esthederm Paris prezentē jaunu Celulārā ūdens izsmidzinātāju ar hialuronskābi – EAU CELLULAIRE MIST. Jaunā patentētā Celulārā ūdens izsmidzinātāja formula satur mikroelementus, biomimētiskus (bioloģiski saderīgus ar ādu) peptīdus un maza molekulārā svara hialuronskābi. Tā iedarbība pielīdzināma serumam, kas dabīgi uzlabo ādas pašatjaunošanos, aizkavē novecošanās procesus ādā, kā arī būtiski pastiprinot pārējo kosmētisko līdzekļu iedarbību. Cena Esthederm salonā Berga Bazārā Marijas ielā 13: 100 ml flakons - 19 EUR, 200 ml flakons - 29 EUR.

 

Jaunā celulārā ūdens efektivitāte slēpjas tieši tā sastāvā esošās mazā svara hialuronskābes molekulās, kas atšķirībā no skaistumkopšanas nozarē tik plaši sastopamās hialuronskābes ar lielu molekulāro svaru, spēj izkļūt cauri ādas raga slānim un iedarboties uz epidermas virsējiem slāņiem. Ādā šīs molekulas piesaista ūdeni, tādejādi palīdzot atjaunot ādas aizsargbarjeru un aizsardzības mehānismus.

 lasīt tālāk →Piesakies jaunumiem