Apmācība - Institut Esthederm Latvija
APMĀCĪBAS

Institut Esthederm Paris salons Berga Bazārā, Marijas ielā 13 piedāvā bezmaksas apmācības sertificētiem ādas kopšanas speciālistiem. Par apmācībām interesēties, rakstot uz info@esthederm.lv vai zvanot pa tālr. 25657714.

Institut Esthederm ir Francijas kosmētikas zīmols ar 40 gadu pētnieciskā darba un zinātniskām inovācijām bagātu vēsturi, kas Latvijā ienācis kopš 2002. gada. Esthederm kosmētikas radītājs, zīmola pamatlicējs un galvenais zinātnieks ir Francijas farmācijas doktors, biologs un šūnu eksperts Žans Noels Torels (Jean Noel Thorel). Viņa moto ir “Ja āda cieš, tai jāiemāca no jauna darboties, nevis pārmērīgi jāārstē”. Šis princips ir pamatā visiem Institut Esthederm pētījumiem, kuru augstākais mērķis ir uzlabot ādas stāvokli, optimizējot tās enerģētisko vidi un šūnu metabolismu, uzlabojot ādas potenciālu ilgāk palikt jaunai.

Arī Institut Esthederm profesionālo produktu klāsts piedāvā īpašu ādas kopšanas programmu, kas dabīgi saglabā ādas jaunības potenciālu, respektējot to kā unikālu ekosistēmu. Institut Esthederm skaistumkopšanas procedūras, pirmkārt, balstās uz produktu sastāviem ar zinātniski pierādītu iedarbību. To efektivitāti garantē Institut Esthederm profesionālās zināšanas par ādā dabiski noritošajiem procesiem. Esthederm filozofija balstās uz 4 stūrakmeņiem: CELULĀRAIS (ŠŪNU) ŪDENS – biomimētiska formula, šūnu enerģijas avots, pirmais solis uz atjaunošanos, kas ir visu Esthederm produktu pamatsastāvdaļa. POZITĪVA ATTIEKSME PRET NOVECOŠANOS - visu produktu sastāvi ir izstrādāti, lai aizsargātu ādas jaunavīgumu un palīdzētu izturēt laika pārbaudi. UNIKĀLA ATTIEKSME PRET GAISMU - saglabāt tikai pozitīvo saules iedarbību, sadarbojoties, nevis cīnoties ar to. Stimulē šūnu dabiskās aizsargspējas. PROFESIONĀLA METODE - kombinācijā ar Esthederm ekskluzīvajām manuālajām procedūrām, tiek panākts tūlītējs un ilgnoturīgs rezultāts.

SEJAS ĀDAS LĪDZSVARU ATJAUNOJOŠAS PROCEDŪRAS preventīvai kopšanai un disfunkciju novēršanai

INTENSĪVAS, MĒRĶTIECĪGAS KOPŠANAS PROCEDŪRAS ādas funkcionālā stāvokļa uzlabošanai, reģenerācijai, detoksikācijai un dziļai mitrināšanai.

ILGTSPĒJĪGAS JAUNĪBAS PROCEDŪRAS individuāli pielāgojama kopšana atkarībā no ādas novecošanās pazīmēm un vajadzībām                      


Institut Esthederm kosmētikas oficiālais izplatītājs Latvijā – SIA “Remedica”.Realizācija Tup un Turies