Institut Esthederm Latvija

Februārī dāvinām Celulārā ūdens izsmidzinātāju

37640592_1638763502902221_2178056724156514304_o.jpgFebuāra mēnesī Esthederm aicina pievērsties attīrošo līdzekļu Osmoclean līnijas produktiem. Institut Esthederm OSMOCLEAN līnijas izcili saudzīgais dziļi ādas poru attīrošais kopšanas līdzeklis un ādas attīrošā un lobošā maska ir ideāls komplekts svaigāka un veselīgāka izskata iegūšanai un profesionālai sejas ādas attīrīšanai mājas apstākļos.

 

Vispirms ādu attīri ar OSMOCLEAN dziļo ādas tīrītāju, kurš pārliecinošā efekta dēļ tiek saukts arī par „ādas putekļsūcēju”. Tas, pateicoties ārkārtīgi izmeklētajam sastāvam, dziļi, taču ļoti, ļoti maigi attīra poras. Ādas attīrīšanas process būs perfekti noslēgts, ja pēc dziļā poru tīrītāja, uzklāsi OSMOCLEAN attīrošo lobošo maska, kas apvieno gan sejas masku, gan maigu ādas atmirušo šūnu nolobīšanu. Maska absorbē lieko sebumu, attīra poras un ādu no atmirušajām šūnām, kā arī ādas virskārtas nepilnībām, kas ietekmē ādas toni. Seja iegūst svaigāku izskatu, āda kļūst gaišāka, mirdzoša un samtaina.


Vēl Osmoclean līnijas sastāvā ir arī attīrošas putas un gels, nomierinošs pieniņš, spirtu nesaturošs losjons, kā arī kosmētikas  noņēmējs, kas tiek galā pat ar ūdensnoturīgo make-up.

 

Sīkāk par Osmoclean līnijas produktiem

 

Žurnālistes Līvas Oliņas Osmoclean produktu lietošanas pieredzes stāsts

 

TV un radio personība Agnese Drunka par OsmocleanPiesakies jaunumiem